Товариська зустріч між СК “Бердичів” та ДЮСШ м.Бердичіва

25 березня 2017 року команда спортивного клубу “Бердичів” (2000-2003 р.н., тренер Куринівський В.С.) приймала на своєму полі ДЮСШ м.Бердичів (2000 р.н., тренер Креденцев В.) в рамках товариського матчу.

З перших хвилин СК “Бердичів”  провів декілька атак, та на пятій хвилині матчу, влучним пострілом з 30 метрів рахунок відкрив Яремчук Артем. 1-0 на користь СК “Бердичів”. Після пропущеного голу ДЮСШ активізувалася та перехватила ініціативу переграючи наших футболістів тактично. Наприкінці першого тайму необачно залишив ворота наш воротар Сова Назар, чим і скористалася команда суперника, забивши мяч у пусті ворота. 1-1. Ще одна з атак команди ДЮСШ завершилася взяттям воріт. На перевру команди пішли з рахунком 2-1 на користь ДЮСШ м.Бердичів. У другому таймі СК “Бердичів” випускає на поле шість нових гравців, які тільки нещодасно почали займатися у клубі. Захищаючись з усіх сил, наші гравці не змогли втримати натиск суперника – 3-1. На 20 хвилині другого тайму СК “Бердичів” знову випускає на поле основний склад. 25 хвилина, влучний постріл Кравчука Андрія з 30 метрів, мяч у воторах суперника – 3-2. Ще одна атака СК “Бердичів” закінчується красивил голом Гордієнко Романа – 3-3. Зрівнявши рахунок наша команда віддала ініціативу команді суперника, за що поплатилася трьома пропущеними голами наприкінці матчу. Остаточний рахунок 6-3 на користь команди ДЮСШ м.Бердичів.