Товариська зустріч СК “Бердичів”-ДЮСШ Ружин

img_20170923_220712

23 вересня 2017 року, СК  “Бердичів” завітав у дружелюбний  Ружин,  на товариську гру. Вихованці 2007-2008 року народження під керівництвом тренера Радзимінського Г.В. зіграли з ровесниками  ДЮСШ Ружина  на чудовому штучному майданчику.  Зігравши два тайми по 15 хвилин наші вихованці поступилися з рахунком 0-3 місцевим футболістам. Для наших футболістів, це перша гра  в оновленому складі. Перший тайм закінчився з рахунком 0-1, у другому таймі наші футболісти пропустили ще два голи. На поле команду вивів капітан  Назар Семенюк, ворота захищав Марк Марїнських, у захисті в основному складі грали Олег Лужанський та Ярослав Гаврилюк, півзахисник Нікіта Соколов, та нападник Іван Романов.  На заміну виходили Кіріл Безкоровайний, Олексій Штоюнда,  Антон Штоюнда, Олександр Мостовий, Влад Павлюк, Євген Вітрянюк, Артем Солопчук. Поступаючись у тактиці, наші хлопці не поступилися у боротьбі. Дякуємо Юрію Ратушному (директору ДЮСШ Ружин) який відгукнувся на нашу пропозицію зіграти товариську зустріч та створив усі умови для її проведення.