Стартував Чемпіонат ДЮФЛ Житомирської області

20170928_132042

28 вересня 2017 року, у рамках Чемпіонату Житомирської області з футболу ( ДЮФЛУ) вихованці спортивного клубу “Бердичів” двома віковими групами U-14 та U-16 провели першу календарну гру з ДЮСШ м.Бердичева. Першими на поле стадіону с.Романів вийшли вихованці Легкого Ю.В  2004-2006 р.н. З перших хвилин ДЮСШ м. Бердичів взяли ініціативу у свої руки, що вилилося у чотири голи пропущені нашими вихованцями у першому таймі. Після перерви, зробивши декілька замін, СК “Бердичів” намагався  вирівняти ситуацію, але це їм так і не вдалося. Загальний рахунок 0-8.

Інша картина була на полі коли вийшли вихованці старшої групи 2002-2003 років народження, тренер Курінівський В.С. З перших хвилин наші вихованці пішли в атаку, та на п’ятій хвилині відкрили рахунок 1-0. Майже весь перший тайм СК “Бердичів” домінував на полі створивши багато чудових комбінацій та гольових моментів. Але наприкінці першого тайму за помилки воротаря пропускаємо гол 1-1. Після перерви ДЮСШ виходить у перед 2-1, на що наші хлопці відповідають забитим голом зрівнюючи рахунок. Після забитого голу нападник СК “Бердичів” не реалізував три гольові можливості вийшовши один на один з воротарем. Штанга, перекладина…м’яч ніяк не хотів летіти у ворота. Як кажуть у футболі НЕ ЗАБИВАЄШ ТИ – ЗАБИВАЮТЬ ТОБІ. Одна із атак ДЮСШ м.Бердичева закінчується взяттям наших воріт 3-2 . При чудовій грій  вихованці Курінівського В.С. заслуговували б перемогу, але футбол є футбол, за що ми його і любимо.