Чемпіонат ДЮФЛ Житомирської області

20171011_133834

11 жовтня 2017 року, у рамках Першості Житомирської області з футболу,  вихованці тренера Віктора Курінівського U-16. зіграли другу календарну гру на стадіоні с.Романівка. Суперником нашої команди були футболісти  з Коростишева. Перші секунди матчу обернулися для нашої команди голом. Коростишівські футболісти поцілили потужним ударом з метрів 30,  1-0 попереду  суперники. Перші 10-15 хвилин команда суперника домінувала на полі, поки наші гравці оговтувалися від несподіваного голу. Незабаром гра вирівнялась. Перший тайм так і завершився з рахунком 0-1. Зовсім іншу гру ми побачили після перерви. З перших хвилин бердичіські футболісти пішли в атаку та зрівняли рахунок  В середині тайму СК “Бердичів” виходить вперед 2-1, а наприкінці гри закріплює свою перевагу ще одним забитим голом 3-1. Нагадаємо, шо в першому колі Першості наші футболісти поступилися команді ДЮСШ Бердичів 3-2.