Кубок Бердичева з футзалу

image-0-02-04-17096aa7202019dd9ed526007b6ee6862f781d84d8f487a47749fde39821a814-v

У фінальному протистоянні зійшлися команди ” East West” з гравцями СК “Бердичів”.

ра розпочалася з відчутною емоційною напругою, адже кожна з команд розуміла, що матч є вирішальним. На початку першого тайму перевагу тримали гравці СК “Бердичів” і вели гру біля воріт суперників. Однак низка небезпечних моментів так і не привела до гола.

Перший м’яч гри забили гравці “East West”. Другий гол також був за ними. Одразу після другого забитого м’яча СК “Бердичів” трохи вирівняли ситуацію – 2:1.

Наприкінці першого тайму майбутні переможці взяли тайм-аут і на останніх хвилинах забили ще один м’яч.

Другий тайм також мав чимало небезпечних моментів, однак технічних порушень стало більше. За 20 хвилин ще один гол забили СК “Бердичів”, а “East West” збільшили відрив, відправивши м’яч у ворота суперників двічі.

Останній гол матчу був забитий на останніх секундах гри.

Нагородження переможців відбулося одразу після завершення змагань.

Команда СК “Бердичів” за друге місце у змаганнях отримала грамоту і футбольний м’яч. Кращий гравець команди – Віктор Іськов.

Президент Асоціації футзалу Житомирщини Віктор Таран зазначив, що рівень футзалу у Бердичеві значно покращився, а гравці помітно покращили свої спортивні навички.

Вітаємо хлопців за участь у першому в історії міста Кубку Бердичева з футзалу.