СК “Бердичів” провів дві заключні гри у місті Калинівка Вінницької області у рамках відкритого чемпіонату Калинівського району з футзалу.

%d1%81%d0%ba

24 березня 2018 року СК “Бердичів” 2007-2008 роки народження (тренер Радзимінський Г.В.) провели дві заключні гри у місті Калинівка Вінницької області у рамках відкритого чемпіонату Калинівського району з футзалу.

Склад команди:

воротарі Тищук Ярослав та Лужанський Олег, польові гравці – Соколов Нікіта, Топорчук Кіріл, Рудякевич Віталій, Бурковський Даніїл, Штоюнда Олексій, Богайчук Артем, Семенюк Назар, Космін Андрій, Бахарєв Ілля.

Першу гру наша команда провела з ДЮСШ з міста Бар Вінницької області. Невдало почавши перший тайм та пропустивши чотири м’ячі наші хлопці у другому таймі скоротили рахунок. Два штрафних удари у виконанні Соколова Нікіти та Топорчука Кіріла зробили рахунок 2-4. У другій грі СК “Бердичів” зустрівся з господарями змагань. Рішучі та впевнені дії наших футболістів з перших хвилин матчу закріпляє забитим голом Віталій Рудякевич – 1-0. Трохи розслабившись пропускаємо – 1-1. Індивідуальні дії того ж Віталія Рудякевича, удар з гострого кута , 2-1 ми по-переду. У другому таймі чудовий вихід Соколова Нікіти та Бурковського Даніїла на ворота суперника завершується голом у виконанні Дані. 3-1. Перемога.

З чудовим настроєм та масою емоцій повернулися до дому.